Постільна Білизна

postilna-bilizna
Постільна білизна VALERON JAKAR "MARIONETTE", king-size,

Постільна білизна

Постільна білизна Valeron

Постільна білизна Valeron — розкіш палаців у Вас вдома. 

 

Сатин

Сатин - це красива тканина, яка на 100% складається з бавовни, але за зовнішнім виглядом та на дотик постільна білизна нагадує шовк. 

 

Valeron

Valeron - відомий турецький бренд розкішної постільної білизни, який завоював любов споживачів завдяки чудовому поєднанню вишуканого французького дизайну та високоякісних натуральних матеріалів. 


Постільна білизна

Неповторна фактура тканин та багатство деталей - ось головні герої королівських колекцій Valeron. Ці колекції створювалися французькими дизайнерами спеціально для найвимогливіших клієнтів. Розшиті золотою й срібною ниткою, витончено переплетені атласними стрічками, прикрашені декоративними шнурками, найтоншим мереживом та гіпюровими вишивками комплекти постільної білизни Valeron створять у Вашій спальні царську пишнність й подарують відчуття сліпучого торжества. Оцініть ексклюзивні параметри цього комплекту: пофарбована кручена нитка; єгипетська бавовна; багате декоративне оздоблення; ексклюзивні банні колекції; оригінальний дизайн.

Постільна Білизна Сатин

Сатин - це красива тканина, яка на 100% складається з бавовни, але за зовнішнім виглядом та на дотик постільна білизна нагадує шовк. Такий ефект досягається завдяки особливому плетінню ниток, яке крім естетичності покращує міцнісні та якісні властивості тканини. Сатин прекрасно переносить часті прання, швидко сохне, легко переться, добре пропускає повітря, не вимагає прасування.

Постільна Білизна Valeron

У кожному комплекті від Valeron відчувається подих й романтика Франції, її м'якість та ніжність, доповнені якісною єгипетською бавовною, з якоїї виготовляється постільна білизна цієї торгової марки. Компанія Valeron у виготовленні тканини застосовує мерсеризовану єгипетську бавовну сорту Макко. Така технологія мерсеризації якісно підвищує міцність нитки й забарвлення. Важливо, що тканина з такої бавовни залишається ідеально тонкою, набуває гладкості та блиску натурального шовку.

Комплекти постільної білизни бренду Valeron приносять в приміщення елегантність оттоманських палаців, пропонуючи своїм покупцям найширший спектр вишитих й прикрашених мереживом моделей з сатин-жаккарда, перкаля та інших якісних тканин.