ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА, ПОСТІЛЬНІ НАБОРИ ДЛЯ СПАЛЬНІ

Можна з упевненістю сказати, що спальня - найважливіша кімната в нашому домі. Саме тут ми відпочиваємо відновлюючи енергію на наступний день. Крім того, для багатьох з нас спальня також грає роль офісу або вітальні. Постільна білизна хорошої якості з красивим мотивом додасть приміщенню блиск й затишну атмосферу. У поєднанні з відповідним покривалом чи ковдрою ми отримаємо набір, який полегшує розслаблення вдень, а також забезпечує блаженний сон вночі. У нашому магазині ви знайдете постільну білизну з різних матеріалів, завдяки якій зможете швидко і легко підібрати те, що вам подобається більше за все.

nabir-postilnoi-bilizni-bennet
Набір постільної білизни BENNET

 

Набір постільної білизни євро BENNET від VALERON.

Набір постільної білизни 6 предметів модель BENNET в розмірі 200 X 220 cm фірми VALERON, це ексклюзивна постільна білизна для всіх, хто цінує розкіш й елегантність у своїй спальні.

Ексклюзивний набір постільної білизни євро з 6 предметів постілі BENNET виготовлений  зі 100 % єгипетської бавовни з щільним сатиновим переплетенням приємний та ніжний на дотик. Оригінальний дизайн та вишуканість колірної гами дозволять підібрати комплект постільної білизни для кожної спальні, надавши їй неповторний елегантний шарм.

Тонке поєднання світлих кольорів в біло-кремових тонах, а також привабливий малюнок на постільній білизні романтичного мотиву створює красиву композицію, яка сподобається всім романтикам, які люблять світлі композиції в своєму ліжку..