Сімейна постільна білизна - особливості.

Що таке сімейна постільна білизна? В чому її зручності та переваги?

Постіль - комплект сімейний
Комплект - постільна білизна - сімейна - сатин

Сімейна постільна білизна.

Магазин постільної білизни Negalinens.com пропонує своїм покупцям купити найрізноманітніші комплекти постільної білизни(КПБ), які підходять за розміром для різних ліжок. Серед подружніх пар найбільшою популярністью користуються сімейні комплекти постільної білизни(дві підковдри). По-іншому їх ще називають<<дует>>, оскільки основна особливість такого комплекту - наявність двох підковдр полуторного розміру. Передбачається, що кожен з подружжя може спати на спільному ліжку під власною ковдрою, не заважаючи своїй другій половині.

Варіанти розмірів сімейного комплекту

До складу постілі дует обов'язково входять:

Простирадло 240 х 260 або 260 х 280. Завдяки таким значним розмірам можливо легко застелити просторе двоспальне ліжко або розкладний диван. Іноді до складу сімейної білизни входить простирадло на гумці, що дозволяє надійно зафіксуати його на матраці.

 

Дві підковдри полуторного розміру 160 х 220. Підковдра повинна відповідати розміру ковдри, тому перед покупкою рекомендується заміряти постільні приналежності, якими користуєтесь, сантиметровою стрічкою. Слід мати на увазі, що підковдра повинна бути на два-три сантиметри більшою ніж ковдра.

 

Дві або чотири наволочки євро стандарту. Вони можуть бути 50 х 70, чи 70 х 70. Наволочки швидше за все забруднюються, тому з точки зору гігієни їх рекомендують міняти раз в три дні.

Розмір кожної речі, що входить до комплекту вказаний на упаковці. Також важливо уточнити, яким чином підковдра та наволочки будуть фіксуватись на ковдрі та подушках. Вони можуть бути на блискавці чи на гудзиках, що дуже зручно. Але найбільш поширена комплектація підковдри з вхідним клапаном та наволочок з запахом(зазвичай 15-20 см.).

Основні переваги сімейних КПБ

Постільна білизна з двома підковдрами допоможе створити кожному з подружжя максимально комфортні умови для повноцінного сну. Вам більше не доведеться перетягувати один в одного ковдру прохолодної ночі. До того ж, є можливість використання різних по теплоті ковдр, таким чином створюючи ідеальний температурний режим для себе і своєї другої половини. Наявність в комплекті різних за розміром наволочок також дозволяє кожному з сімейної пари підібрати найбільш підходячу за висотою та шириною подушку. Сімейний комплект постільної білизни - це корисний й потрібний подарунок для будь-якої подружньої пари, який буде оцінений з повагою.

 

Якщо Ви купуєте сімейний КПБ для себе, то така покупка допоможе трохи полегшити домашні клопоти. Такий комплект простіше прати, сушити Й прасувати, ніж постіль з однією великою підковдрою.

Які комплекти представлені в нашому магазині

В нашому інтернет магазині представлені сімейні комплекти з натуральних бавовняних тканин: тенсела, бязі, сатину, ранфорса, попліна, перкалі, жаккарда. Ви без проблем зможете підібрати в нашому каталозі постіль дует для різних життєвих ситуацій: для себе на кожен день чи в подарунок для своїх близьких. В останньому випадку буде доречна подарункова коробка з фірмовим пакетом.

 

Ми працюємо з відомими турецькими текстильними фабриками, які виробляють постільну білизну найвищої якості з оригінальним авторським оформленням. Вся продукція сертифікована та вироблена з екологічно чистої сировини.

Вас також приємно здивують наші демократичні ціни. На деякі комплекти постільної білизни діють суттєві знижки.