postilna_bilizna_evro_dante
Постільна білизна євро: DANTE Plain Dyed Jacquard 310 TC | 100% Cotton

Постільна білизна євро: DANTE

Plain Dyed Jacquard
310 TC | 100% Cotton
Постіль євро Дейзі
Постільна білизна євро(комплект) двоспальна Дейзі. Підковдра: 200х220см(1шт.); Простирадло: 240х260см(1шт.); Наволочки: 50х70см(4шт.); Склад: сатин(100% бавовна); Виробник: Турція.
постіль євро Аліта Пінк
Постільна білизна євро(комплект) двоспальна Аліта Пінк. Підковдра: 200х220см(1шт.); Простирадло: 240х260см(1шт.); Наволочки: 50х70см(4шт.); Склад: сатин(100% бавовна); Виробник: Турція.

Придбай постільну білизну євро

Постільна білизна євро - що це?

Зараз в магазинах є не тільки традиційна двоспальна постільна білизна, а й комплекти «євро». У зв'язку з цим покупці задаються питанням: «Євро комплект постільної білизни - що це таке?».

 

Насправді все просто. Постільна білизна євро - це постільна білизна європейського стандарту. Мова тут йде не про матеріали, чи особливості пошиття, або навіть виробника (багато українських фірм вже почали випускати євро комплекти), а про розміри.

Чим відрізняється постільна білизна євро від двоспальної?

Стандарти звичної для нас української двоспальної білизни були затверджені ще в радянські часи. Розраховані вони в першу чергу на вітчизняні матраци та ліжка, що випускаються з урахуванням малих габаритів квартир.

 

Звичайні радянські стандарти ліжок були значно менше західних аналогів. Традиційно вони мали спинки в головах та підніжжі. Тому довжина підковдри обмежувалася довжиною ліжка.

 

Не останню роль відігравало і те, що раніше виробники прагнули заощадити на матеріалах. В результаті ширина українських підковдр рідко перевищувала 180 сантиметрів, а простирадл - 200-220 сантиметрів.

Європейський стандарт - постільна білизна «євро»

Зараз ми не обмежені в своїх можливостях. Все частіше вибираємо ліжка і матраци європейського виробництва, та й наші виробники теж стали орієнтуватися на такі смаки. У зв'язку з цим виникла потреба в постільній білизні, що відповідає євророзмірам.

Отже, постільна білизна євро розміру - що це таке?

 

В першу чергу це ширші простирадла й підковдри. Вони розраховані на досить габаритні європейські ліжка та їх особливості.

Ще одна причина, з якої простирадла євро ширші, - підстави західних ліжок. Найчастіше вони являють собою плоский подіум, поверх якого кладеться матрац. Без всяких коробів, куди заправляється постільна білизна. Відповідно, ширина простирадла повинна бути достатньою для того, щоб його легко заправити під матрац. Ширина простирадла євро досягає 240-260 сантиметрів, підковдр - 225 сантиметрів. Це головне, чим відрізняється постільна білизна євро від двоспальної. У довжину постільна білизна євро теж буде значно більша вітчизняних аналогів.

 

Якщо говорити про підковдру, причина її зільшеного розміру  у відсутності спинок в ногах євро-ліжка. Застилаючи ліжко, люди намагаються прикрити матрац у підніжжя. Відповідно, ковдра повинна бути досить довгою.

Довжина простирадла євро досягає 280 сантиметрів, підковдри - 245 сантиметрів.

 

Говорячи про те, що таке постільна білизна євро, варто згадати й наволочки. Якщо в нашій країні великою популярністю користуються пишні квадратні подушки, то в Європі перевага віддається прямокутним формам. Тому євро комплекти постільної білизни зазвичай включають в себе наволочки 50х70 сантиметрів. Втім, останнім часом виробники пішли назустріч співвітчизникам і стали випускати КПБ євро з 4 наволочками - двома 50х70 сантиметрів й двома 70х70 сантиметрів.

постіль євро Еліане
Постільна білизна євро(комплект) двоспальна Еліане. Підковдра: 200х220см(1шт.); Простирадло: 240х260см(1шт.); Наволочки: 50х70см(4шт.); Склад: сатин(100% бавовна); Виробник: Турція.

Підіб'ємо підсумок, постільна білизна євро - що це? Це - більш широкі простирадла і підковдри, наволочки 50х70 сантиметрів. Тобто, комплект євро - це постільна білизна європейського стандарту з точки зору розмірів.