Постільна білизна сатин де люкс Турція

постільна білизна сатин делюкс Турція
Бренд Valeron La Mer

Лінія Valeron (Валерон) представлена ексклюзивними текстильними товарами, головними характеристиками яких є ідеальна якість, гармонійний дизайн та справжній стиль, який ефектно доповнить найкращі та дорогі інтер'єри. Текстильні вироби прикрашені витонченими вишивками, тисненнями, мереживом.

 

Вся продукція відноситься до преміум-сегмента й відрізняється вишуканістю стилю та дизайну. Над створенням її працюють кращі дизайнери Франції, в результаті чого постільна білизна VALERON має неперевершений зовнішній вигляд. Вона елегантна й різноманітна. Те ж саме можна сказати й про покривала, які внесуть свій акорд в загальну композицію спальні, стануть прекрасним доповненням до інтер'єру та до вибраного вами комплекту шикарного постільної білизни.

 

Елітна постільна білизна марки VALERON має величезну кількість переваг. Основною її особливістю та відмінністю від аналогічної продукції інших виробників є матеріал, який використовується. Виробники віддали перевагу єгипетській мерсеризованій довговолокнистій бавовні сорту Макко. Сучасна технологія мерсеризації робить тканину, з якої виготовляється постільна білизна, дуже якісною.

 

Якщо ви хочете порадувати себе незвичайною унікальною річчю у вигляді домашнього текстилю, зверніть увагу на комплект постільної білизни турецького бренду VALERON. Ви отримаєте якісну елітну білизну, а також відмінний елемент інтер'єру спальні.

 

Різноманітність забарвлень, добре продумані малюнки, фігури та узори, що становлять красиві цілісні картини, здатні вразити своєю вишуканістю та елегантністю кожного, дозволяють зробити єдино правильний вибір та купити постіль в інтернет магазині Negalinens.com

Постільна білизна сатин делюкс Турція

Постільна білизна Valeron La Pronda
Постільна білизна Valeron La Pronda

Постільна білизна сатин делюкс Турція  комплект

Постільна білизна Valeron Labelle bordo
Постільна білизна Valeron Labelle bordo