Подушка & одеяло
✔Безкоштовна доставка ☎ Звоніть нам!

ФОП «Negalinens», 032020, Київ, вул. Антоновича 115, Тел.: +380674015344

Подушка —  Podushka.evro: 50х70, сделано из пуха

Подушка та одіяло

Кожна людина повинна цінувати своє здоров'я. Це той дар який ми отримуємо від народження і повинні берегти його до кінця своїх днів. Для цього необхідно вести здоровий спосіб життя. Але що потрібно для дотримання гарного самопочуття? Жаль, на це питання можуть відповісти не багато. Термін "здоровий спосіб життя" має на увазі ряд щоденних дій: заняття зарядкою, правильне харчування, гарний настрій і найголовніше міцний та спокійний сон. Для сну людині необхідно ліжко, ковдра, постільна білизна і подушка. Подушка відіграє не малу роль для здорового сну, адже у вісні ми проводимо третину свого життя. Тому, від правильного вибору подушки залежить наше здоров'я. Якщо ви захотіли купити подушку, то повинні знати, що подушки можна оцінювати за чотирма параметрами:

1) Розмір

2) Наповнювач

3) Тип застосування

4) Виробник

Розмір подушки

Розмір подушки необхідно підбирати під фізіологічну структуру людини. Адже при неправильному виборі ви ризикуєте, що шийна частина хребта не розслаблюється, хребці викривляються, а це може спричинити появу головного болю та болю спини. Форма подушки ділиться на два типи класичні прямокутні та ортопедичні подушки. Класичні подушки мають такі розміри: 40х40, 40х60, 50х70, 60х60, 70х70. Чим більше голова людини, тим більшого розміру подушки вона потребує. Для підбору висоти подушки необхідно знати ширину свого плеча. Тільки в тому випадку, якщо висота вашої подушки буде дорівнювати ширині вашого плеча, шийний відділ хребта знаходитеметься в розслабленому стані. Ортопедичні подушки можна поділити на два типи: валики та вигнуті під голову людини. Якість ортопедичної подушки дуже залежить від жорсткості матеріалу, з якого вона виготовлена, але про це ми розповімо пізніше.

Пухова подушка

Існує дві групи наповнювачів для подушок: натуральні та синтетичні. Першими розглянемо групу натуральних наповнювачів: Подушки з пуху пера мають велику кількість плюсів:

- Збереження тепла це одна з головних властивостей пуху. Воно досягається завдяки маленьким борідкам пір'їнки. Якщо розмір пушинки в довжину 10-20 мм, то однієї борідки - близько 5-7 мкм. Завдяки такій структурі утворюється теплозахисний прошарок нерухомого чи малорухливого повітря.

- Пухова подушка володіє ідеальним співвідношенням м'якості та ваги. Напевно через це всі наші предки цінували пухові подушки.

- Довговічність. Напевно багатьом з вас дісталися подушки пух перо у спадок від дбайливих бабусь.

На перший погляд пухові подушки всі однакові, але тоді чому ціна подушок така різна? Відповідь ховається в різному співвідношення пуху і пера пухової подушки. Найбільш поширені співвідношення: 10% пуху - 90% пера, 30% пуху 70% пера, 50% на 50% і так звані 100% пухові подушки.

Купити пухову подушку в Києві ви можете в інтернет магазині "Nega Linens", замовивши її за телефоном +380674015344. Зараз пухові подушки не дешеве задоволення і це напевно єдиний їх мінус.

Бавовняна, або ватна подушка

Бавовняні(ватні) подушки дуже поширені у вигляді валиків. Адже ортопедичний валик повинен мати більшу жорсткість, яку надає йому структура вати. Вата виготовляється з бавовни, а якщо детальніше, то вата це пухнаста маса волокон, слабо переплетених між собою і спрямованих в різних напрямках. Плюсом ватних подушок можна назвати їх ціну, а ось до мінусів можна зарахувати їх недовговічність.

Антиалергенна подушка

З розвитком нових технологій і пошуком дешевого матеріалу, який має ряд корисних властивостей, людство винайшло силікон. Цей матеріал використовується в різних областях діяльності людей. Однією з таких областей є текстильна промисловість. Силіконова подушка або як часто її називають антиалергенна подушка має ряд далеко не пересічних властивостей:

- Ціна. Купити силіконову подушку в інтернет магазині "Nega Linens" можна від 500 грн. Погодьтеся, що на сьогодні це не велика ціна за подушку.

- Вага. Силіконова подушка розміром 70х70 см важить не більш 200-300 Гр.

- Практичність. Антиалергенну подушку можна легко випрати й найголовніше не бояться, що в ній заведуться різного роду паразити.

За типами застосування подушки можна розділити на спальні та декоративні. Як ви вже здогадалися спальні подушки безпосередньо призначені для сну, а ось декоративні мають естетичне призначення. Їх часто застосовують як елементи декору.