Перина — как спать

Текстильний прогресс давно не стоит на месте и мы хотим ответить на вопросы:

На перине спать жарко?

 Хочемо розповісти, що таке сучасна перина.Текстильний прогрес давно не стоїть на місці і ми хочемо відровісти на деякі питання:
На перині спати жарко?
Перина не гріє, вона ізолює ваше тіло від матраца. А якщо використовується сучасний матеріал OUTLAST, то відбувається вирівнювання коливань температури тіла. Тобто він охолоджує вас жаркими літніми ночами й гріє ранком, коли стає прохолодно.
На перині спати душно і волого?
Ні, гусячий пух чудово пропускає вологу, тому постіль лишається сухою.
Перина від PENELOPE повністю гіпоалергенна, про це свідчить маркування NOMITE. Тобто вона має унікальний захист від збудників алергії.
У виробництві Penelope використовується лише гусячий пух, зібраний на спеціальних фермах в Англії.

perina
PERINA: Современная перина — как спать, где купить в Киеве, Украина.

 

Ми пропонуємо пухові перини, за оцінками текстильних експертів, найкращі перини нового покоління.

 

√ ПЕРИ́НА - Украина, ПЕРИ́НУ купить, цена в Киеве очень привлекательна на изделие, которое має касетну конструкцію. Це не просто стежка, а вшиті особливим чином перегородки. Щільно наповнені пухом касети забезпечують відмінну пружність, підтримку та оптимальний розподіл тиску на окремі частини тіла.

 

√ Висока якість наповнювача 90% добірного гусячого пуху, 10% дрібного пера. Це пух найвищої якості. Умови вирощування гусака, час дозрівання пуху (півроку), складна багатоступенева система очищення пуху гіпоалергенною. Це підтверджено маркою NOMITE. Вона підтверджена Європейською Пуховою асоціацією. Права користування маркою NOMITE мають тільки підприємства, що дотримуються технологію виробництва пухових виробів за європейським стандартом. Компанія зареєстрована в реєстрі користувачів.

 

√ Перини виробляються двох видів: висотою 15 см, 6 см. Для виробництва перин використовується дуже велика кількість пуху (найбільша перина висотою 15 см, розміром 200х200 см містить 11, 5 кг пуху). Треба враховувати той факт, що для виробництва 1 кг пуху необхідно переробити понад 3 кг сировини. Цей фактор є вирішальним при ціноутворенні. Перина містить велику кількість дорогого наповнювача - дорогого гіпоалергенного гусячого пуху.

 

√ Покриття пухової перини - 100% бавовна. Тканина теж сертифікована. Сертифікати представлені нижче.

Можливість вибору розміру і висоти перини. Ми пропонуємо готові перини стандартних розмірів (дивіться на сторінці товару) висотою 6 см і 15 см. Ви також можете замовити пухову перину за своїми розмірами. Вона буде виготовлена в обумовлені терміни. Що ж стосується висоти перини, то вибираючи між периною 6 см або 15 см, слід мати на увазі те, що тонка перина може служити пуховою наматрацником, а висока - повноцінним пуховим матрацом.

 

√ Можливість вибрати перину з покриттям клімат-контроль. Покриття дозволить комфортно спати на перині взимку і влітку.

Високі анатомічні властивості перини. Сон на перині забезпечить безтурботний сон, легке пробудження, відмінний настрій весь день.

Тепла ліжко круглий рік. Пух має найнижчу теплопровідність серед всіх природних матеріалів, тому він найкраще зберігає тепло.

 

√ Висока вентиляція повітря і вологи уві сні. Пух ідеальний "що дихає" наповнювач. Він добре вбирає вологу, легко випаровує її. Це дуже важливо, тому що уві сні людина через шкіру випаровує 300 мл вологи, а сильно потіють до 700 мл. Постіль повинна залишатися сухою.