Постільна білизна, як подарунок.

Даруємо постіль

postilna bilizna - podarok
Постільна білизна, як подарунок.

 

Постільна білизна, як подарунок.

 

Даруючи комплект постілі, майте на увазі кілька моментів!

Постіль - гарний дарунок. Він означає, що ви дбаєте про того, кому даруєте. Такий подарунок стане в нагоді в будь-якому будинку, й він безсумнівно сподобається, якщо при виборі дотримуватися 10 правил:

1. Кольори постільної білизни впливають на сон людини. Для того, щоб подарований вами комплект викликав бажання відпочити й приносив лише позитивні сни, вибирайте білизну таких кольорів: рожевий, зелений, блакитний та жовтий. Якщо на тканині є візерунок, то краще якщо він буде дрібним.

 

2. Для молодого подружжя, або закоханої пари вибирайте постіль яскравих й насичених тонів. Є три кольори, які подарують пристрасть та романтичний настрій: червоний, чорний й помаранчевий.

 

3. Коли  подарунок  для дитини, то краще з'ясувати її інтереси, тому, що на білизні для дітей найчастіше зображують героїв мультиків й казок.

 

4. Людям старшого віку  даруйте постільну білизну ніжних пастельних тонів чи з приємним, ледь помітним малюнком чи візерунком.

 

5. Для чоловіка відмінно підійдуть комплекти постільної білизни  кольорів: сірий, синій або чорний. Якщо ви хочете вибрати білизну з малюнком, то краще звернути увагу на суворі й чіткі принти.

 

6. Визначившись із забарвленням комплекту, обов'язково зверніть увагу на якість фарбування тканини. Якщо забарвлення дуже насичене, немає гарантії, що такий виріб буде добре пратися. Пощупайте тканину, можна злегка понюхати її. Якщо не пахне барвниками, то вони гарної якості, така постіль не злиняє й не вигорить. Придивіться до лицьової та зворотньої сторони білизни. Вони повинні бути практично однакові за насиченістю.

 

7. Для того, щоб подарований вами комплект порадував господарів та приніс тільки задоволення, краще віддати перевагу натуральним матеріалам: льон, бавовна або шовк. Вироби з цих матеріалів дозволяють тілу під час сну "дихати", не викликають алергію, мають тривалий термін служби.

 

8. Дуже важливо те, як пошито постільну білизну. Подвійні шви, заховані й оброблені краї, говорять про високу якість виробу. Комплект повинен бути зшитий з цілого полотна, без зайвих швів. Якщо на виробі присутні вишивки, то слід звернути увагу на те, щоб вони були правильно оброблені й не дряпали шкіру.

 

9. Перед купівлею набору постілі слід визначитися з її розмірами. Існують поширені розміри: півторачний (підковдра - 160х220 см), двоспальний (підковдра - 200х220см), двоспальний євро (простирадло - 240х260 см) та сімейний (2 підковдри півторачного розміру, простирадло 240х260 см - 260х270 см). Також є й стандартні розміри наволочок: 50х70 см, а бувають й 70х70 см.

 

10. Якщо ліжко зроблене за спец розмірами, то стандартна постіль не підійде. Про розміри краще запитати заздалегідь у людини, якій будете дарувати комплект. Дуже часто продають окремі елементи постільної білизни, тоді можна самому зібрати комплект відповідного забарвлення.

Write a comment

Comments: 0