7 Причин купити постільну білизну з натурального шовку

kupit-postelnoe-shelk
Постільна білизна - натуральний шовк

7 Причин купити постільну білизну з натурального шовку

 

Чи варто переплачувати за шовкову постільну білизну?

 

Абсолютна правда, що шовкова білизна коштує дорого. Але все ж комплект обходиться куди дешевше салонних пілінгів і уколів «краси». При чому тут косметологія?

 

Найпоширеніші претензії до шовкової білизни полягають у тому, що вона слизька. Вона дійсно ковзає куди більше, ніж бавовна або льон, але не настільки, щоб падати на підлогу. Таке може статися тільки з постільною білизною з поліестеру. Натуральний же шовк на дотик навіть трохи оксамитовий. Після декількох прань він трохи втрачає первісний блиск, але відчуття комфорту - ніколи. Крім гладкості, м'якості та міцності у шовку маса інших переваг:

 

1. Він відмінно пропускає повітря. Тому постільна білизна з цієї тканини підтримує оптимальну температуру тіла, охолоджуючи влітку і зігріваючи взимку.

 

2. Шовк добре вбирає вологу (більше ніж 10% від власної ваги), що забезпечує максимальний комфорт під час сну.

 

3. Шовкові тканини мають високу міцність, тому служать довгі роки. Всупереч поширеній думці, їх можна сміливо прасувати й прати. Головне слідувати інструкціям на етикетці та використовувати спеціальний миючий засіб.

 

4. Шовк уповільнює появу зморшок-заломів. Все завдяки тому, що тертя шкіри з гладкою поверхнею наволочки мінімальне.

 

5. Завдяки все тій ж неймовірній гладкості шовк підсилює блиск волосся і попереджаючи появу січених кінчиків.

 

6. Крім того, шовк буквально переповнений білками q амінокислотами, тому він зберігає оптимальний рівень зволоженості шкіри.

 

7. Наволочка з цієї дорогоцінної тканини - ще й прекрасний помічник у боротьбі з акне, екземою та іншими дерматологічними напастями, тому, що в ній не розвиваються мікроби та бактерії.

 

Якщо ви все ж віддасте перевагу не шовку, то зупиніть свій вибір на 100% - ній бавовні. Її сама гладка і міцна різновидність - сатин. А ось так званий штучний шовк, а по-простому - поліестер, використовувати не варто: тіло в ньому буде мерзнути та в той же час «задихатися».

Write a comment

Comments: 0