Постельное, одеяло, подушка, комплект банный Maison

Постельное - официальный сайт Maison D'or

Постельное, одеяла, подушки - официальный сайт Maison в Киеве. Текст на украинском: Maison D'or - це оригінальний бренд відомої турецької фірми «DOĞPAŞ ÖZSAMET TEKSTİL», що створює в спальній кімнаті елегантність, комфорт й затишок. У 1980 році світ дізнався про бренд Maison D'or та покохав його практично з перших же днів. До сьогодення ця марка постільного текстилю асоціюється з витонченістю, яку він вносить в кожну оселю завдяки наявності різних візерунків та кольорів.

 

У чому полягає унікальність лінії Майсон Дор?

 

Фірма-виробник, крокуючи в ногу з віяннями моди, щорічно представляє інноваційні та класичні колекції, які розкуповуються в мінімальні терміни. На сьогодні компанія визначила свій унікальний спосіб розвитку, який починається з розробки нових моделей і закінчується дизайном кожної лінійки. Всі колекції створюються за філософією: «Бути стильним і якісним в домашньому текстилі».

 

Майсон Дор - майстерність, що проявляється в кожній деталі текстилю!

 

Величезний асортимент продукції, в числі якої постіль, халати, рушники, покривала на ліжко, скатертини і кухонні набори.

Різноманітний дизайн - кожен може обрати стиль виготовлення на свій смак.

Інноваційні рішення, відстеження кожної лінійки.

Постійне оновлення колекції, наявність пастельних тонів - додають простору, елегантності та затишку.

Постільна білизна Maison D'or здатна повністю задовольнити запити споживачів. Покривала, комплекти постільної білизни та інші вироби з виробничих лінійок Maison D'or Home - це втілення шику й розкоші. Подаруйте собі, або друзям текстильну продукцію, що має м'якість шовку та ніжність сатину!

Кожен комплект постілі це унікальний витвір текстильного мистецтва

Write a comment

Comments: 0