Про постільну білизну ТАС

Постільна білизна

ТАС є визнаним лідером ринку постільної білизни та постільних речей, торгова марка належить турецькому холдингу Zorlu. Його висока якість, підтверджена відповідними сертифікатами, та різноманітний дизайн створили білизні величезну популярність не тільки в Туреччині, але і на всьому світовому ринку! Продукція марки TAC - це найвищий рівень якості.

Постільні комплекти сатин де люкс

сатин де люкс
Постільні комплекти сатин де люкс

Виробник ТАС пропонує нам різні колекції на будь-який смак. Високо цінується на ринку постільна білизна з сатину, яку відрізняє поєднання високої щільності тканини та її м'якості. Чималим попитом користується постільна білизна жаккард, яка відрізняється класичним дизайном та елегантністю. Багатьом до смаку постільна білизна перкаль, що пропонує безліч забарвлень й високу міцність тканини. ТАС пропонує постільну білизну екстракласу - Delux (сатин де люкс). Вона служить еталоном краси та смаку постільної білизни, пропонуючи широку лінійку кольорових рішень.

Постільна білизна має тривалий термін

Завдяки дотриманню міжнародних стандартів якості на всіх етапах виробництва, постільна білизна ТАС має тривалий термін служби. Не викликає сумнівів міцність тканини білизни та її стійкість до зношування в процесі експлуатації й багаторазового прання.

Write a comment

Comments: 0