Бренд Maison D'or

Бренд Maison D'or - це натуральні тканини та висока якість. Саме вироби з логотипом цієї марки вперше в світі стали вироблятися з екологічно чистих матеріалів, таких, як бамбук, модал, виготовлений на основі бамбукової та евкаліптової деревини, а також - меланжевої бавовняної тканини. На постільній білизні виробництва Туреччини Maison D'or зустрічаються чудові мережива, вишивки бісером, прикраси стразами, красиві паєтки.

 

На сьогодні Майсон дор - це комплекти білизни, кожна колекція якої створюється з нового матеріалу, а принти мають завжди свіжий, привабливий вигляд. Велика увага приділяється також зовнішньому оформленню товару, що робить його прекрасним подарунком.

 

Тим, хто ще не відчув насолоду від дотику до постільної білизни з бамбукової тканини, виробник пропонує неодмінно купити ці приємні в усіх відношеннях простирадла, підковдри та наволочки. Відмінною особливістю цих КПБ є сучасний дизайн, благородне забарвлення, стійкі та безпечні барвники, які не втрачають насиченості і яскравості кольору навіть після багаторазового прання.

 

Сатинова білизна - це постіль з щільного матеріалу, що має приємний шовковий блиск. Асортимент просто вражає. Тут й темні кольори з розсипом стразів Сваровські, й світлі моделі з тонкою вишивкою, й витончені кремові матеріали, оформлені жаккардом.

 

Постільна білизна має натуральне забарвлення й оригінальний дизайн. Особливе плетіння бавовняних ниток тканини дозволяє отримати матеріал високої міцності, який відмінно тримає форму і фарбу. Крім цього, білизна часто прикрашається паєтками та оригінальними гудзиками ручної роботи.

 

В інтернет-магазинах можна зустріти постільну білизну євро з Туреччини, а також весільні колекції з тонким мереживом, дитячі та підліткові комплекти з зображеннями героїв улюблених фільмів.

Write a comment

Comments: 0