Постільна білизна

Постільна білизна, купити ТАЧ: висока якість перш за все

Постільна білизна, купити ТАЧ: висока якість перш за все

Комплекти постільної білизни TАЧ - це бездоганна якість, відмінні показники зносостійкості і чудове оформлення. Це вироби високого європейського рівня, здатні подарувати комфорт, атмосферу затишку і романтичного настрою.

Виробляється постільна білизна Tac в Туреччині промисловим способом. На підприємстві з його виготовлення суворо дотримуються встановлені вимоги технології. Для виробництва білизни використовуються тільки високоякісні бавовняні тканини: бязь, сатин, перкаль, сатин діджітал, ранфорс.

Використання у виробництві білизни TАЧ виключно натуральної бавовни забезпечує виробам гіпоалергенні властивості. Це екологічно чиста постільна білизна, яка дозволить тілу дихати, забезпечить здоровий сон, повноцінний відпочинок і гарний настрій.

Постільна білизна Juniper
2 500,00 грн. 2 000,00 грн.

Постільна білизна торгової марки ТАЧ

Постільна білизна ТАЧ
Постільна білизна ТАЧ

Торговий лейбл ТАС

ТАЧ - цей торговий бренд, довгий час утримує лідерство на ринку постільних речей. Торгова марка належить відомому холдингу ZORLU, продукція якого цінується у всьому світі високою якістю та бездоганними естетичними характеристиками.

Постільна білизна цього бренду відрізняється довговічністю з дуже хорошими експлуатаційними якостями: легко прасується, не боїться високих температур, зберігає колір та форму. Постіль ТАС поєднує в собі м'якість, ніжність тканини, щільність і високу міцність. Її можна прати як в ручну, так і в пральних машинках будь-якого типу.

Постільні комплекти цієї фірми навіть після тривалої експлуатації виглядають новими, не втрачаючи свій лиск, яскравість кольорів, форму.

Купити постільну білизну

Купити постільну білизну

У нашому інтернет магазині Nega linens представлений величезний вибір колекцій постільної білизни. Багата кольорова палітра, велика кількість малюнків та стильний дизайн здатні задовольнити запити найвимогливіших покупців. В асортименті є найрізноманітніші розміри комплектів: півтора, двоспальні, євростандарт, сімейні, а також, king size.

При виборі вартості постілі слід орієнтуватися на склад тканини. Економ-лінійка білизни представлена матерією маючу нормальну щільність - 115 г / м2, преміум-клас - тканиною з високою щільністю нитки - 125 г / м2.

Якщо обираючи комплект у вас виникнуть труднощі, ви завжди можете скористатися послугами консультантів нашого інтернет магазину. Доставку ми здійснюємо по Києву та Україні. В інші кінці світу відправка за посередництва транспортних компаній.