Постельное&Белье - купівля.

  Інтернет-магазин постільної білизни Постельное&Белье Затишок у вашому домі залежить від багатьох складових й однією з них є домашній текстиль. До цієї категорії товарів входить спальне приладдя, зручний одяг, предмети для повсякденного використання і багато іншого. Без якісного текстилю для дому важко уявити життя сучасної людини, а правильний вибір та покупка домашнього текстилю дозволяє істотно підвищити комфорт й кардинально перетворити інтер'єр спальні, вітальні або кухні. Інтернет-магазин, як дорогої, так й економ постільної білизни Постельное&Белье готовий стати вашим провідником у світ домашнього текстилю та пропонує широкий вибір продукції, яка допоможе вам підвищити якість життя та створити неповторну домашню обстановку.

Купівля нової постільної білизни - це й задоволення, й один з найшвидших та простих способів додати вашій спальні зовсім новий вигляд. Але часто виникає проблема вибору. Існує так багато різних типів тканин. Як дізнатися яка з них краща? Бавовна? Тенсель? Льон? І взагалі, що це за тканини? Якщо обрати свій улюблений колір зовсім нескладно, то вибір постільної білизни з правильної тканини, що відповідає Вашим уподобанням, трохи складніше.

 

Бавовна

- найпопулярніша тканина, з якої роблять простирадла та інші постільні приналежності, й не дарма. Бавовна міцний, дихаючий, м'який, легкий у догляді та, як правило, цілком доступний матеріал. Однак Ви знайдете кілька різних типів бавовни. Деякі терміни відносяться до походження самих бавовняних волокон, в той час як інші терміни відносяться до стилю ткацтва або методам обробки бавовняної тканини. Ось деякі з найбільш поширених:

Єгипетський хлопок

- найрозкішніший сорт. Це кращий вибір, якщо вам потрібні супер м’які та якісні простирадла. Вирощений в теплому й сухому кліматі Північної Африки, єгипетський хлопок має дуже довгі волокна, які створюють саму м'яку й гладку тканину.

SoftMicroCotton®

 - це торгова марка дуже тонких бавовняних ниток, розроблена в Індії. Ця міцна бавовна, зроблена з довговолокнистих бавовняних волокон, дуже м'яка й добре вбирає вологу та вентилюється.

Перкаль

- це щільно пов'язана бавовняна тканина з полотняним переплетенням. У нього дуже класна текстура з числом ниток (ТС) 180 і вище.

Сатин

- найкращий вибір для постільної білизни. Тканину сатин виготовляють з натуральної бавовняноі пряжі шляхом особливого плетіння, після чого щільність тканини досить велика, а лицьова сторона ніжна й шовковиста за що сатин такий популярний у користувачів.

Фланель

- це бавовняна тканина з ворсом, який зберігає тепло тіла, надаючи фланелі її затишно-теплі властивості. На відміну від інших типів постільних речей, якість фланелі вимірюється в грамах на квадратний метр, а не за кількістю ниток.

Tencel®

. Tencel - це торгова марка тканини, виготовленої з деревини евкаліпта. Він м'який, дуже міцний і володіє природними антибактеріальними властивостями. Тенсель вважається екологічно чистою тканиною, оскільки для її виробництва потрібно менше води, енергії й хімікатів, ніж для бавовни.

Бамбук.

З бамбукових волокон можна робити тканину, але без додаткової обробки вона вийде досить жорстка й груба. Для додання м'якості бамбукові щіпки проходять хімічний процес, в ході якого вони розчиняються, висихають, а потім перетворюється в пряжу. У цьому процесі використовуються шкідливі хімічні речовини й він потенційно шкідливий для навколишнього середовища, що робить бамбукові тканини менш екологічно чистими, ніж заявляють виробники. Однак, в результаті виходить дуже м'яка, міцна і шовковиста тканина. Бамбук дихаючий, як бавовна, й приємний на дотик.

Постільна білизна фото
Постільна білизна — Товари для сну

Постільна білизна  Товари для сну

Дана категорія товарів представлена постільними речами, які виготовлені з екологічних матеріалів за сучасними технологіями, що дозволяє домогтися максимального комфорту, як фізичного, так і душевного. Це не просто практична й довговічна постільна білизна, але й ті текстильні вироби, які здатні перетворити ваш дім, створити атмосферу домашнього затишку, якого так не вистачає сучасній людині.